Szkoła w Domaniewie - Forum

Szkoła w Domaniewie - Forum! Możesz tutaj poznać wielu znajomych, porozmawiać o muzyce, filmach czy też grach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2011-05-03 23:09:32

 Szczawik

http://img820.imageshack.us/img820/6443/adminng.png

12734653
Skąd: Plewnik
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 141
Punktów :   
Klasa: Technikum Handlowe
Wiek: 16

Wywiad #3 - Karel w ogniu pytań

Szczawik-Witajcie w moim, już trzecim spotkaniu z userami. Moim dzisiajszym gościem jest Karel! Witaj, przedstaw się, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

Karel-Nazywam się Karol Krysiak. Mam 12 lat i mieszkam w Turze.

Szczawik-To od razu przejdźmy do rzeczy. Jak oceniasz nasze forum?

Karel-Więc dla forum postawię ocenę pozytywną. Jest wiele obszernych opcji w których każdy znajdzie coś dla siebie. Forum zawdzięczamy Krystianowi Zawadzkiemu który jest 1 z 2 administratorów. To właśnie dzięki niemu forum istnieje. Ale nie tylko.. Krystian nie tylko stworzył forum ale też po osłabieniu po którym na forum nikt nie wchodził, nasz administrator podniósł forum przez co zapisało się do niego wiele nowych userów.

Szczawik-Dzięki, dzięki , nie podlizuj się To prawda, że wznowiłem forum do życia ale sam bym go nie uciągnął. To też zasługa userów. Dobrze przejdźmy dalej. Co byś zmienił na forum?

Karel-Według mnie raczej nie trzeba zmieniać nic na forum.. Każdy znalazł coś dla Siebie. To o co prosiłem zostało zrealizowane. Powstało subforum sport, w którym można wyrazić swoje zdanie na temat np.: 3 pierwszych miejsc (podium) Euro 2012.

Szczawik-Jeżeli będziesz miał jakieś propozycje zmian na forum to wyrażaj je śmiałoA teraz co powiesz o dzisiejszych modyfikacjach jakie wgrałem?

Karel-Dziś bardzo mało czasu poświęciłem forum. Więc za bardzo nie zauważyłem jakich. Podpowiedz jakie to odpowiem co o nich myślę.

Szczawik-Ok. U góry w belce zamiast pisać Index pisze Strona główna i na dole lata pasek z rangami:P

Karel-Pasek zauważyłem. Forum trochę ale tak malutko zyskało na wyglądzie. Index a strona głowna.. Hmm.. Pierwszy raz gdy wszedłem na forum (było to jeszcze kontem Konrada) długo dochodziłem gdzie przejść na str. głowną.. Myślę że dla najmłodszych bd to drobne ułatwienie w korzystania z forum.

Szczawik-No właśnie. Bo Index to nie wiadomo było do końca o co kaman Czy zamierzasz być kimś wiecej na forum czy tylko użytkownikiem?

Karel-Na pewno bym chciał być kimś więcej niż użytkownik.. Ale na razie nie mogę znaleźć dla sb tematów/działu. Na początku chciałem być adminem. Ale mnie nie chcieli.

Szczawik-No cóż takie życie. Dział na pewno jakiś znajdziesz dla siebie :)Do wzięcia są na przykład działy o Filmach:). A jak tam Ci idzie w szkole?

Karel-W szkole wiadomo.. Teraz nastał ostatni czas na wyciąganie.. Lecz chyba nie bd miał szans na pasek.. Ostatni miesiąc zawaliłem 1 lub 3 z klasówek.. Jakbym nie miał czasu na to.. Albo nie nauczyłem się.. Wiadomo jak to jest.. Ale muszę próbować się wyciągać..

Szczawik-To wiążę się z mniejszą aktywnością na forum. A jak tam w sprawach sercowych?

Karel-Sercowych.? o.O Tu to zawsze Karel sobie poradzi. Jak na razie jest bd dobrze.. Poznałem ostatnio Kingę.. I utrzymujemy ze sobą częsty kontakt.;D

Szczawik-Uuuuu nie będę wnikał jaka to Kinga itp. Życzę powodzenia i szczęścia =). Jak zawsze w moich wywiadach możesz zadać pytanie prowadzącemu:P

Karel-Własnie pisałem pytanie.. xD Więc jak czujesz się z tym że nie dość że forum stworzyłeś, to po paru miesiącach ciszy, przywróciłeś je do życia.?

Szczawik-Ujmę to tak. Jestem jak Zeus. Wybaczam wszystkim i daję ludziom schronienie :)Tak na serio to na początku nie myślałem o takim rozroście forum. Od powstania dużo się zmieniło. Przez ostatni miesiąc dużo siedzę w necie i znajduję i przerabiam kody, skrypty i modyfikacje aby wgrać je na forum. Czuję się dobrze i myślę, że forum już nigdy nie upadnie ;)Teraz dbam o reklamę dla forum aby więcej ludzi się tutaj rejestrowało:P A więc jesteś fanem sportu :)Jakie sporty uprawiasz?

Karel-Sport.? To jest to.! Zacznijmy tradycyjnie od Piłki nożnej. Uprawiam jeszcze siatkówkę (Ostatnio mnie Do niej zachęcił Pan Marek Łuczak (Misiek.)), Piłka ręczna, motoryzacja.(To tak po malutku. Na razie jeździmy w 3. Ja Rafał i Seweryn.) , Koszykówka (bd rzadko), I to w co (nie to żebym się chwalił) zdobyłem puchar za 1 miejsce. PiNg PoNg..

Szczawik-Nie chwal się tak. A jakiej muzyki słuchasz?

Karel-Słucham reggae, I Rapu.. Bo to jest muzyka sensowna..

Szczawik-aaa popieram. Też lubię trochę rapu posłuchać. A jaki jest Twój ulubiony kawałek?

Karel-Mój ulubiony kawałek to kawałek PFK- Lepiej być nie może. Tam jest bardzo udany i trafiony tekst. Brzmi ,,Lepiej być nie może, Jak będzie się okaże. A że to właśnie jest everest moich marzeń.(<--)'' Everest jako najwyższy szczyt na świecie jest przedstawioony jako najwyższy szczyt marzeń.
Teraz ja zadam pytanie jeśli można..  Widzę że kibicujesz Barcelonie w Meczu pomiędzy Barceloną A Realem. Jaki obstawiasz wynik.?


Szczawik-yyy przecież mecz się już zakończył o.O

Karel-Ja nie wiem..xDCzyli po 1. Zawiedziony jesteś.?

Szczawik-Nie Jestem zadowolony, że Barca kolejny raz jest w finale. A teraz kończymy nasz wywiad. Dzięki i siema:P

Karel-Cześć;D


http://img225.imageshack.us/img225/3806/podpisg.png

Offline

 

#2 2011-05-04 19:17:20

 KaRii

http://img535.imageshack.us/img535/9974/userj.png

10329702
Skąd: Poddębice
Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 89
Punktów :   

Re: Wywiad #3 - Karel w ogniu pytań

ciekawie ;p

Offline

 

#3 2011-05-04 20:31:38

David

http://img535.imageshack.us/img535/9974/userj.png

33294155
Call me!
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 60
Punktów :   -1 
Klasa: IV
Wiek: 11

Re: Wywiad #3 - Karel w ogniu pytań

zgadzam się z KaRii , Ale z Dresem Był fajniejszy ; D


http://img849.imageshack.us/img849/1769/sygnadlamlodego.png

Offline

 
Kliknij i dołącz do nas na NK!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Germany Lodging Goslar