Szkoła w Domaniewie - Forum

Szkoła w Domaniewie - Forum! Możesz tutaj poznać wielu znajomych, porozmawiać o muzyce, filmach czy też grach

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad #5 - paulinka123 w ogniu pytań

#1 2011-05-07 21:29:43

 Szczawik

http://img820.imageshack.us/img820/6443/adminng.png

12734653
Skąd: Plewnik
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 141
Punktów :   
Klasa: Technikum Handlowe
Wiek: 16

Wywiad #5 - paulinka123 w ogniu pytań

Szczawik-Witam!Dziś będzie to już 5 wywiad dla naszego forum :)Moim dzisiejszym gościem jest paulinka123. Witaj, przedstaw się, gdzie mieszkasz itp.

paulinka123-cześć jestem Paulina mieszkam na Truskawcu i tak serio to nie wiem co pisać xD

Szczawik-Jak zawsze A więc od razu się pytam dlaczego tak mało jesteś na forum?

paulinka123-hmm... zapewne z braku czasu ale postaram się częściej wpadać ; ]

Szczawik-No musisz koniecznie. Jesteś jedną z osób, które są od początku naszego forum. Co powiesz o tamtym forum, a co o tym?

paulinka123-no powiem że jest fajniej, mimo że rzadko wchodzę to zauważyłam różnicę ; ) także jednnym słowem polepszyło się ; ] no to tak właściwie dwa słowa ale nic  xD

Szczawik-A co powiesz o rozwoju forum? Jak wiemy teraz jest coraz więcej użytkowników. Jak myślisz? Ile forum zdoła pociągnąć ? Ile możemy zgromadzić userów?

paulinka123-oby jak najdłużej ; ) heh nawet dodałam tam plan lekcji mojej klasy xD a to już coś ; p nie no żartuje teraz ale ogólnie to właśnie zauważyłam że coraz więcej ludzi wchodzi na forum. i bardzo dobrze. ; ]

Szczawik-No, staram się wszędzie reklamować i zapraszać znajomych i ludzi z naszej szkoły A co powiesz o forum od strony technicznej i graficznej? Obrazki itp.

paulinka123-(szybko muszę wejść na forum) bo normalnie nie jestem na bieżąco ; ] cały czas dodajesz coś nowego, nie mogę nadążyć ; p
ej no,ogólnie uważam że nieźle ; )


Szczawik-To chyba dobrze ;)Ostatnio zająłem się wgrywaniem ikonek obok subfor:)Dziś lub jutro zacznę prace nad nowym board logo (logo u góry). Co lubisz robić w wolnym czasie?

paulinka123-w wolnym czasie słucham muzyki <jak większość> i jak pewnie zauważyłeś często dzwonie do Julki xD

Szczawik-O tak bardzo często. A jakie piosenki są Twoimi ulubionymi?

paulinka123-wiesz no słucham wszystkiego i raczej nie mam ulubionego kawałka. zamieńmy się rolami ; ] a twoja ulubiona piosenka?

Szczawik-Mam kilka

paulinka123- mów^^

Szczawik-Pink-Fucking Perfect, Kamil Bednarek - Dancehall Queen, o.s.t.r - mówiłaś mi, Katy Perry-Forework,Letni, Chamski Podryw - Pupa i Oranżada, koleżanki, peterdy. A jak tam idzie Ci w szkole?

paulinka123-chyba dobrze ; ] choć muszę delikatnie zaznaczyć: strasznie nienawidze chemii!

Szczawik-Ja z Chemii mam same 3 A jak tam sprawy sercowe?

paulinka123-free ; ]

Szczawik-Rozumiem :)Ale dobrze Ci z tym, że jesteś wolna czy nie? A w ogóle Ty miałaś kiedyś chłopaka?

paulinka123-jaka tam u ciebie pogoda? xD

Szczawik-Widzę, że uciekasz od tematu:) Ale z Ciebie BoiDudek A jakie tam sporty lubisz?

paulinka123-a ręczna, nożna, siatkówka, sporadycznie mogę zagrać w kosza ; )

Szczawik-Oooo : ) A masz jakąś swoją idolkę?

paulinka123-raczej nie xD chociaż wiem ; p Elżbieta Jaworowicz ; d zauważyłeś jak ona w każdym odcinku fajnie siedzi ? ; D

Szczawik-Yyy kto to?

paulinka123-sprawa dla reportera xD możesz nie kojarzyć ; p

Szczawik-coś tam mi się kojarzy ;)Teraz złóż przysięgę, że będziesz więcej na forum wchodziła:P

paulinka123-Adminie! obiecuję ; ]

Szczawik-No dobrze, teraz mogę ze spokojem zakończyć nasz wywiad Dziękuję, że poświęciłaś kilkanaście minut na naszą rozmowę ;)Pa

paulinka123-fajnie było ; )  pa ; ]


http://img225.imageshack.us/img225/3806/podpisg.png

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad #5 - paulinka123 w ogniu pytań
Kliknij i dołącz do nas na NK!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://youth4netneutrality.eu https://rejstejn.ibetonovejimky.cz wladcy moch ikariam ftims