Szczawik - 2011-05-02 20:02:01

Szczawik-Dzień dobry! Przed nami już drugi wywiad! Moim dzisiejszym gościem jest Dresiarz! Witaj, przedstaw się, napisz gdzie mieszkasz itp.

Dresiarz-Witam ;) Nazywam się Kacper , mieszkam w Brudnowie , mam 13 lat i chodzę do 6 klasy

Szczawik-Jakie masz zainteresowania?

Dresiarz-Hmm ; x Lubię grać na komputerze i uprawiać rózne sporty :)

Szczawik-A jakie to sporty?

Dresiarz-wrestling , nożna i ręczna , ewentualnie z tobą w kosza pogram  ;P

Szczawik-Wrestling? A Gdzie "walczysz"? Przecież to niebezpieczne!

Dresiarz-Wiem , wiem . Ale tak od czasu do czasu , dla żartów ;P

Szczawik-Uważasz, że bicie się jest żartem o.O? Przejdzmy dalej. Dlaczego tak mało się udzielasz?

Dresiarz-Czy ja wiem czy mało ;) Staram się jak najwięcej , ale nie będe non stop na forum siedział i robił mega spamu . ;P

Szczawik-Czyli Twoim zdaniem Ja(57 postów) robię Mega spam?

Dresiarz-Kurde , nie łap za język :D Ja nie sugeruje , że ktoś spamuje .

Szczawik-Sugerujesz:D. Jak długo będziesz na forum?

Dresiarz-Jak najdłużej ;) Nawet jak odejdziesz :D

Szczawik-No niedługo czyli po wakacjach odejdę z tej szkoły i już nie będę miał tak dużo czasu dla forum jak teraz. Myślę nad kimś kto by mi pomógł w Aministracji:)

Dresiarz-Ekhm ;d Kogo masz na myśli ? ;o

Szczawik-No nie wiem :) Myślałem nad Tobą. Myślę, że spiszesz się w pilnowaniu forum :) Przejdźmy dalej. Jak tam sprawy sercowe?

Dresiarz-Normalnie , nie mam dziewczyny xd

Szczawik-A masz może jakąś na oku?

Dresiarz-Przejdźmy do następnego pytania ;f

Szczawik-Jakiego gatunku muzyki słuchasz?

Dresiarz-Reggae czyli Kamila Bednarka :) i od czasu do czasu Afromentala czy Mrozu też posłucham :) .Wszystko co wpada w ucho

Szczawik-No Ja podobnie. Real czy Barca? I dlaczego właśnie Real :P

Dresiarz-Zadałeś pytanie '' Real czy barca '' a w drugim zdaniu sam na nie odpowiedziałeś xd Dlatego real bo gra tam Cristiano ronaldo ;f i nie lubię Barcy ;d

Szczawik-To byłą ironia... Czyli gdyby C.Ronaldo przeszedł do innego klubu lubiłbyś tamten klub?

Dresiarz-Nie ;) Ale ja nie mówię , ze kocham real ponad zycie tylko zadałeś pytanie Real czy barca , a ja odpowiedziałem dlaczego wole real a nie barce ;]

Szczawik-Dobra już się nie tłumacz ;) Ok teraz możesz zadać mi pytanie.

Dresiarz-Jak tam sprawy sercowe ? Kogo masz na oku ? ; D

Szczawik-No wiesz ostatnio w Bravo pisało, że niedługo się zakocham;)Jestem ciekaw w kim. Kogo mam na oku? No wiesz możliwe, że jest taka osoba ale to nic pewnego:) Co byś powiedział naszym użytkownikom?

Dresiarz-żeby się udzielali i zapraszali nowych ludzi ;)

Szczawik-Masz racje chyba dam Ci Admina:lol: A jak tam idzie w szkole?

Dresiarz-Hah xd W szkole idzie dobrze :P Raczej zdam bez większych problemów

Szczawik-Ty kujonie! No dobrze to już koniec naszego wywiadu. Kacper powiedz ładnie państwu do widzenia :D

Dresiarz-Ładnie mówie do widzenia

Szczawik-Do widzenia i dzięki;)

Liczymy na wasze komentarze;)

Oтeли Чаттануга www.hotels-world.pl wladcy moch ikariam ftims savo